שירותי שאיבה

שירותי ביוביתאנו בד”ר ביוב בע”מ נותנים מענה לכל סוגי השאיבות, אם במקרה של הצפה או שאיבת ביוב ופתרון שאיבת שומן לעסקים.
לד”ר ביוב בע”מ מגוון רכב של כלים יעודים לעבודות מגוונות בתחום האינסטלציה הנותנים פתרון מתקדם למגוון הרחב של עבודות האינסטלציה והביוב.
כשאנו נתקלים במקרים של תחזוקה, טיפול שוטף או עבודות תקופתיות, הפתרון הנדרש הוא שירותי שאיבה. שירותים אלו ניתן לבצע במקרים של שפכים, הצטברות שמן במערכות הניקוז של מוסכים ואפילו במצב של בעיות ברפתות כמו תעלות ניקוז ומיכלי איסוף. החברה שלנו, “נגב אקולוגיה”, משתמשת בציוד חדשני ומשוכלל, אתרי איסוף ייחודיים וכמובן שאנו בעלי ניסיון רב וידע מקצועי. אנו מספקים שירותי שאיבה איכותיים במקצועיות מירבית.
חשוב לנו מאוד לשמור על סביבה בריאה וטבעית. כשיש הפרשת חומרים שנגרמים מייצור תעשייתי ומעבודה חקלאית – ישנו חוסר התאמה לטבע והדבר עלול להזיק לו. במצבים כאלו, קיים צורך באחסון החומרים בהפרדה, לדוגמא בחוצצים. חשוב לציין שגם לאורך זמן נוצרות בעיות ושחיקה ויש צורך בניקוי יסודי לאחר תקופת זמן מסוימת. במצב כזה,

שירותי שאיבה ברמה הכי טובה אפשרית

שירותי שאיבה הם הדבר הנכון לעשות על מנת להוציא את כל החומרים והנוזלים שהצטברו במיכלי ההפרדה והאחסון. השירותים שלנו מתבצעים רק עם מיכון מתאים ועל ידי אנשי צוות מקצועיים.

סוג אחד של שירותי שאיבה הוא שאיבה של מאצרות. מאצרות הן למעשה מיכלי אחסון שמטרתם לאחסון מוצקים ונוזלים אשר דורשים טיפול. במקרים של סתימה או טיפול תקופתי, יש צורך לביצוע שאיבה של מאצרות כדי לטהר אותן וכך חומרים אחרים יוכלו להחליף את מקומן. אנחנו מספקים שאיבות כאלו במיומנות מירבית, עם ניסיון רב שנים.

שירותי שאיבה שמנים

בכל עיסוק במכונאות קיימת הצטברות רבה של שמנים שחלקם עלולים להזיק לסביבה כאשר ישנו מגע ישיר בין השמנים לאדמה. על פי התקנות, במצב כזה ישנה חובה לאסוף את השומן המצטבר במיכלים מסוימים, המכונים מפרידי שומן. כחלק ממגוון שירותי שאיבה שאנו מספקים, יש לנו אפשרות לספק גם שאיבה של מפרידי שומן אחת לתקופה.
אנו למעשה מסלקים את כל הפסולת שאנו אוספים לאתרים שמפקח עליהם המשרד לאיכות הסביבה. מדובר באתרים מורשים אשר מונעים סיבוך מיותר עם החוק. אנחנו שואבים את מפרידי השומן באופן נקי ובטיחותי, וכמובן שאנו משתמשים בציוד הייעודי לכך ובאופן שתואם את התקנות המקצועיות והחוק במדינה.
אנו גאים לומר שהלקוחות שלנו מרוצים מאוד מעבודתינו.

 

שאיבת ביוב במרכז|שאיבת ביוב בשרון|שאיבת שומן במרכז