שירותים כימיים וניידים

שירותים כימיים וניידים

כמה פעמים קרה לכם שהבטן לחצה והייתם צריכים להתפנות, אך לא היו שירותים בסביבה ולכן הפתרונות הזמינים היחידים היו להתאפק, או לחילופין להתפנות בשטח בחוסר נוחות?
שירותים כימיים או שירותים ניידים הם שני סוגים של שירותים אשר יכולים להקל על צורך ההתפנות כשאין בתי שימוש בסביבה. בבסיס כל אחד מהם עובד מנגנון קצת שונה שנפרט בהמשך, אך המשותף להם הוא שהם מאפשרים להתפנות בקלות ובנוחות במצבים שאינם טריוויאלים, כמו טיולי שטח או חתונה בים.
ד”ר ביוב מובילה בתחום השכרת שירותים כימיים או שירותים ניידים לכל סוג של פרוייקטים או אירועים.

השכרת שירותים ניידים

ביכולתנו להציע שירותים ניידים אשר מיוצרים בעזרת טכנולוגיה חדשנית. השירותים שאנו, חברת בראשית, מציעים הם איכותיים ויעניקו לכם שימוש נוח ומהנה בכל המתקנים שלנו, שהינם גדולים, מרווחים וכל זאת בשילוב עם ניקיון ואסתטיקה.
אנחנו מספקים פתרונות לבעיות מגוונות, כמו גם שירות מנוסה ואנחנו משכירים שירותים ניידים לטווח קצר או ארוך.
בעזרת צוות מקצועי נדאג לכם לשירותי אחזקה, תפעול מתקנים וניקיון, תוך שמירה על היגיינה. נשמח כמובן לענות לכם על השאלות שברשותכם עם צוות מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך. ממליצים לכם ליצור קשר עימנו כדי לקבל הצעת מחיר רלוונטית לצרכים שלכם.
הצורך להתפנות הוא טבעי ולכן עלול להופיע כמעט בכל סיטואציה – בפסטיבלים, בטיול בשטח או בסעודה. הזמנת שירותים ניידים מאיתנו יכולה בהחלט לפתור את הבעיה.

השכרת שירותים כימיים

מדובר למעשה בשירותים אשר מטרתם לפתור את הצורך להתפנות בהיותנו בשטח ובמצב בו אין שירותים רגילים. שירותים כימיים לא מחוברים לאיזושהי מערכת ביוב וזה למעשה מה שמבדיל אותם מבתי שימוש רגילים שאנו מכירים. כתחליף למערכת הביוב המוכרת לנו ישנה אסלה מיוחדת עם חומרי חיטוי, ניקיון וריח. חומר חיטוי הוא נוזל כימי שצבעו כחול והמטרה שלו היא שמירה על הניקיון עד כמה שניתן. על פי רוב, החומר עשוי מפורמלין. השאיבה של שירותים כימיים מתבצעת אחת לכמה זמן על ידי צינור המחובר לאסלה.
בשירותים אלו יש אפשרות להשתמש במגוון של מצבים כמו טיול קמפינג. ישנם אף זוגות אשר מציבים שירותים כימיים ביום חתונתם, כשזו מתקיימת בשטח או בכל מקום פתוח כמו למשל בים.