שאיבת ביוב

שאיבת ביובמתי צריך להזמין איש מקצוע שיספק לכם שאיבת ביוב? מערכת הביוב יכולה לעשות לא מעט צרות, אך ברגע שדואגים לשמור עליה היא תשרת אתכם בצורה נאמנה לאורך זמן. אנשים אשר מתגוררים בדירות ישנות או בבתים משותפים נאלצים להתמודד עם לא מעט בעיות הקשורות לביוב. הבעיות יכולות להיות בתחילה בעיות פשוטות של סתימה רגילה או אפילו בעיות של הצפות ושחיקה מלאה של כל הצנרת. בחלק נכבד מהמקרים תצטרכו לפנות אל איש מקצוע על מנת שיספק לכם שירות של שאיבת ביוב על מנת לפתור את הבעיה. באילו מקרים תצטרכו את השירות הזה? ומתי תוכלו לפתור את הבעיות לבדכם? את כל תשובות לשאלות הללו תמצאו במאמר הבא.

מהן הסיבות שבגינן צריך להזמין איש מקצוע עבור שאיבת ביוב?

לא מעט סיבות יכולות להצריך מכם לפנות אל אינסטלטור על מנת שיגיע לתקן בעיות הקשורות לצנרת שלכם. בטח כאשר מדובר בדירות ישנות אשר יש בהן צנרת ישנה ושחוקה אשר לא מסוגלת לעמוד בכמות גדולה של זרימת ביוב. אך אסור לכם לטעות! גם לכם יש אשמה לא קטנה בכל הקשור למצב של הצנרת שלכם, ולפעמים בגלל הרגלי השימוש הרעים שלכם תצטרכו לפנות לאיש מקצוע שיספק לכם שירות של שאיבת ביוב.

אם אתם נוהגים לזרוק לאסלה מגבונים, תחבושות היגייניות או כל אותם מוצרים אשר אינם מתכלים – אתם הורסים את הצנרת שלכם במו ידיכם.
ברגע שמערכת הביוב אינה מנקזת את כל מי הביוב המגיעים אליה זוהי כבר נורה אדומה שאמורה להדאיג אתכם. ברגע שמי הביוב יתחילו לעלות על גדותיהם, מדובר במפגע תברואתי לא פשוט שעלול לגרום לפגיעה לא פשוטה באורח החיים שלכם. שאיבת ביוב במקרה הזה תחליף את מערכת הניקוז שלא עובדת כראוי ותנקז לתוכה את כל מי הביוב שעלו על גדותיהם. בנוסף האינסטלטור יבדוק את הסיבות שבגינן מערכת הביוב לא מנקזת את המים בצורה טובה, וכמובן יפעל על מנת לתקן את הבעיה כך שתוכלו לחזור לשגרה במהירות. הכוח נמצא בידיים שלכם, רק תדעו כיצד לנצל אותו ולהשתמש בו בצורה נכונה.

שאיבת ביוב בצנרת של רחוב או של בניין זה נושא קצת מורכב יותר, כאשר עליכם להזמין אינסטלטור מראש ולוודא כי כל תושבי הבניין או האזור מודעים למפגע התברואתי. בחלק מהמקרים אף האינסטלטור נאלץ לבקש ולסגור את הרחוב על מנת שיוכל לבצע את עבודת השאיבה בצורה תקינה, וללא הפרעות או סיכון מצדם של התושבים. לכן חשוב מאוד לבדוק עם האינסטלטור האם הוא מסוגל או מורשה לבצע שאיבת ביוב במערכת ניקוז של בניין ולא של דירה פרטית. ברוב המקרים איש המקצוע ידע לספק לכם את כל התשובות הרלוונטיות עבורכם, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את איש המקצוע הנכון עבורכם.

כיצד מתבצעת שאיבת ביוב?

את השאיבה מבצעים באמצעות רכב גדול שנקרא ביובית, בתוך אותה ביובית יש צינורות גדולים ומערכת ניקוז שלמה אשר מטרתה להחליף את מערכת הניקוז התקולה בדירה או בבניין שלכם. במהלך השאיבה אותה ביובית דואגת לשאוב את כל הלכלוך ואת כל מי הביוב שעלו על גדותיהם, וכך בעצם היא גורמת למצב שבו תוכלו לחזור לשגרה במהירות האפשרית. לחץ השאיבה הינו גדול במיוחד, כך שבתוך זמן קצר אותה ביובית תצליח לשאוב לא מעט מי שפכים שעלו על גדותיהם.
אך שאיבת ביוב לא רק דואגת לכך שמי השפכים שעלו על גדותיהם ינוקזו, אלא גם היא דואגת לנקות בצורה יסודית את מערכת הביוב כך שכל הלכלוך שהצטבר ינוקז גם הוא. מדובר בפעולה חשובה מאוד אשר מאריכה את חיי מערכת הניקוז, ודואגת לכך שלא תצטרכו לקרוא לאיש מקצוע בדמות אינסטלטור פעם נוספת.
בנוסף לכל הפעולות הללו שהן פעולות חשובות, איש המקצוע שמגיע ביחד עם אותה ביובית על מנת לספק לכם שאיבת ביוב יכול גם לפתור לכם את הבעיות שבגינן מערכת הניקוז אינה פועלת כראוי. לכן חשוב שתשימו לכך לב, ותבקשו מאיש המקצוע לאבחן את הבעיה במערכת הביוב וכמובן גם שיתקן אותה עבורכם. מערכת ניקוז תקולה זה לא נושא נעים, ולכן חשוב מאוד שתמיד תהיו עם יד על הדופק על מנת למנוע מצבים לא נעימים שבהם מערכת הניקוז פשוט עולה על גדותיה.

 

שירותי שאיבת ביוב במרכז|שירותי שאיבת ביוב בשרון