צילום קווי ביוב

שירותי שאיבהשירות בדיקת הווידאו שלנו עוזר לזהות את הבעיה במהירות וביעילות כי בדרך כלל קשה לזהות את הבעיה כשמערכת האינסטלציה מתחת לאדמה או מוסתרת.
לדוגמא – אנו יכולים לאתר סדק, עץ או שורשים וחסימות אחרות בצנרת, כך אנו יודעים היכן לתקוף את הבעיה ולתקן אותה.
רבים מהשירותים שאנו מספקים ניתנים באמצעות מצלמות משוכללות מהטובות בעולם שיש ברשותנו. מדובר בציוד חדשני ובשילוב עם הידע הנרחב שיש לנו בתחום אנו מספקים מגוון של צילומי ביוב שעשויות לשרת אתכם למטרות שונות. אנו מספקים צילום קווי ביוב איכותי במספר שירותים.
סוג אחד של שירות צילום קווי ביוב אותו אנו מספקים הוא צילום צנרת בווידאו. בעזרת שירות זה אנו יכולים לזהות במהירות מה עומד בבסיס הבעיה ולתת את הטיפול המתאים. צילום צנרת בווידאו הוא יעיל במצבים בהם מערכת האינסטלציה מוסתרת או שמא נמצאת מתחת לאדמה. במידה וישנו סדק בצנרת או חסימות כדוגמת עץ או שורשים, צילום צנרת בווידאו מאפשר לנו לזהות זאת וכמובן לפתור את הבעיה במהירות.

מדוע צריך צילום קווי ביוב

שירות נוסף של צילום קווי ביוב שאנו מספקים הוא צילום צנרת ביוב. זהו למעשה צילום איכותי של פנים הצנרת שקוטרו מ-32 מ”מ עד 24 צול. צילום צנרת ביוב מתבצע בעזרת מצלמה חדשנית וממוחשבת בעלת רזולוציה גבוהה, אשר מאפשרת לנו להגיע לאבחנה מדויקת של הבעיה בצנרת. מצלמה זו של צילום צנרת ביוב מכילה גלאי שתפקידו לאתר היכן נמצאת המצלמה ביחס לבעיה בצנרת, וכך התהליך מתבצע בדיוק מירבי. צילום צנרת ביוב מתבצע ללא הריסת הצנרת ובודק את מצבו הכללית של הצינור.

אנחנו מבינים את הצורך בשירות מקצועי ויעיל ולכן כשאנחנו מספקים צילום קווי ביוב, אנו מקפידים על שימוש במצלמה איכותית אשר מכילה הרבה מאוד פונקציות.

עבודה מקצועית בעזרת צילום קווי ביוב

כמובן שבשום מצב איננו משתמשים במצלמות פשוטות וזולות אשר מספקות תמונות לא מדויקות. בעזרת המצלמות המשוכללות שלנו יימנעו מכם שבירות צינור מיותרות ותסכול רב.
צילום קווי ביוב מהסוג שאנו נותנים נעשה באמצעות מצלמה חדשנית אשר מפיקה סרטון, שבו ניתן לזהות על ידי מקלדת מחשב את הכתובת והטבעת השם.
במצב בו מתבקשים להציג ממצאים של הביוב בבית המשפט אשר באמצעות ניתן לערוך חוות דעת משפטית, ישנה חשיבות גבוהה מאוד לשימוש בממצאים שהגיעו משימוש בשירותים שאנו מספקים. מדובר במרכיב חיוני שעשוי לשרת אתכם במידה ותתנו עדות במשפט.