החלפת צנרת ביוב

פרויקט אבן יהודההחלפה ושדרוג קו הביוב והשוחות השייכים לבניין לקוטר “6 צינור ולשוחות פלסטיק מדגם חופית בעלי תו תקן. ידוע שבמקרים של החלפת צנרת ביוב, מתלווים לכך הרס וחפירות רבים.
כמובן שזה לא עניין גדול כשזה קורה באתר בניה, אך המצב שונה לגמרי כשיש צורך לבצע החלפת צנרת ביוב בעסקים, במסודות או בבית. זה עלול לפגום במדרכה השכנה, בשביל הסמוך וכמובן גם בחצר.
אנחנו יודעים שהמחיר עלול להיות מאוד גבוה במקרים של החלפת צנרת ביוב או הקמת מערכות ביוב, ולכן יש ביכולתנו לספק לכם חסכון. כמו כן, אנחנו גאים לומר שבמידה ותבחרו בנו שנעזור לכם עם הקמת מערכות ביוב או החלפת צנרת ביוב, הטיפול שנבצע יכול להחזיק שנים רבות.

הקמת מערכות ביוב או החלפת צנרת ביוב

אצלנו, החלפת צנרת ביוב היא תהליך בו אנו מצפים את דפנות הצינור שלכם בחומר אטום לגמרי וחזק מאין כמותו, אשר תורם לביצוע מושלם.
חשוב לנו לציין שלא תמיד יש אפשרות להחליף את צנרת הביוב, ואנו ממליצים להתייעץ איתנו על מנת שנבין יחד האם יש לבצע החלפה או שמא הקמת מערכות ביוב היא הדרך הנכונה.

יש לנו אופציה לבצע כל אחת מהעבודות הנדרשות באחריות מלאה, כולל ליווי ומחירים אטרקטיביים בכל הנוגע לטופס 4 והכנה לקראתו. אתם מוזמנים להתקשר לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ ללא התחייבות.

מתי יש צורך בהחלפת צנרת ביוב

לא משנה אם הבעיה נובעת מהתיישנות קווי ביוב, בית חדש או תמ”א 38 – בכל אחד מהמקרים הללו ובמקרים רבים נוספים הפתרון הוא הקמה או החלפה של צנרת הביוב. את כל התקלות אנו יודעים לאתר באמצעות צילום קווי הביוב באופן איכותי ומקצועי, ועל כן אתם יכולים להיות בטוחים שאיתנו לא תהיה רמאות. התצלומים עוזרים לנו לנתח את הבעיה ולתת לכם את הטיפול הטוב ביותר.
כשאנו מבצעים החלפה או הקמת מערכות ביוב, אנו דואגים לטיפול מקצועי ומקפידים להשתמש בחומרי גלם מהאיכותיים בשוק, ומקפידים על כל התקנות.
אצלנו, במרכז לשירותי ביובית, שירותים כמו הקמת מערכות ביוב או החלפת צנרת ביוב ניתנים כבר מעל עשרים שנים. אנו מתמחים במתן השירות לבתים פרטיים, מגדלי משרדים, בניינים משותפים ועוד רבים.
אנחנו מתחייבים לשביעות רצון מירבית ואחריות מלאה על כל עבודה שתידרש.

 

החלפת צנרת ביוב במרכז | החלפת צנרת ביוב בשרון